Tarihçe

Orya Kuyumculuk hakkımızda metni, Orya tasarımı kadar kalitesi ile de ön plana çıkan Altın Kolye, Altın Küpe, Altın Yüzük, Altın Takı Seti, Altın Bileklik, Altın Bilezik gibi Altın Takı Modelleri ve Pırlanta Mücevher Modellerini müşterileri ile buluşturuyor.

Temel yapı taşları 25 yılı aşkın süre önce İstanbul’da oluşan Orya Kuyumculuk müşteri memnuniyeti odaklı çalışma kültürü ile hizmet vermeye günümüzde de devam ediyor.

Orya zengin koleksiyonlarını, Dünya trendleri ve yeniliklerini yakından izleyen, tecrübeli uzman ekibi tarafından özenle seçildikten sonra müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Altın ve Pırlanta da ORYA Kalitesi

Türk kuyumculuk ve mücevher sektöründe yenilikler ve ilklerle öncülük etmeyi benimseyen Orya, online hizmet ağı ile de hızlı ve güvenli alışveriş deneyimi yaşatmayı hizmet standartları arasında bulunduruyor.
Yüzyıllardır en özel ve en mutlu anların vazgeçilmez sembolü olan Altın ve Pırlanta Orya’nın modern ve özgün tasarımlarıyla teninizde yeniden hayat buluyor.

ORYA Garantisi

11 yıldır aynı adreste bulunan Merkez Mağazadan veya Online Mağazadan satın alınan Orya Altın ve Pırlanta ürünleri garanti sertifikaları ile takdim ediliyor.
Orya’dan alınan tüm ürünler ilk günkü ışıltısıyla parlayabilmesi için ömür boyu bakım garantisi kapsamında oluyor.

Avantajlı Olanaklar

Orya Kuyumculuk hizmete başladığı ilk günden itibaren, yelpazesinde bulunan tüm ürünleri en uygun fiyat politikası ile müşterilerine sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

Orya Müşterileri Bilir Peki Ya Siz?

Her hafta onlarca yeni modelin hazırlandığını, Orya ürünlerinin yüzlerce kullanıcıya ulaştığını…
Siparişlerinin hızlı bir şekilde devreye gireceğini ve ulaştırılacağını…
Ürünleriyle beraber ücretsiz Hediye Paketi, Orya Logolu Kutu, Çanta ve Garanti Belgeleri verildiğini…
Orya’ın ürünlerine ömür boyu bakım desteği verdiğini…

İLKE ve DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık

İş süreçlerimizin performansını, sorumluluk ve inisiyatif sahibi tavrımızı ve güvenirliğimizi koruyarak, istenilen müşteri memnuniyetini sağlarız. Böylelikle, tüm konuklarımız ve iş ortaklarımız için değer üretmeye devam ederiz.

Değerlerimize Bağlılık

Adil ve karşılıklı değer üretme ilkesine dayalı olarak tüm müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla ilişkiler kurmaya özen gösteriyoruz. Toplumun yararını ve gelecek nesillere yansıtılacak sonuçları dikkate alarak hareket ediyoruz.

Tecrübe ve Ekip Ruhu

Başarımızı sürdürmek ve hedeflerimize ulaşmak için, işini iyi bilen ve iyi yapan bir ekiple çalışırız. Bu nedenle çalışanlarımızın mesleki yeteneklerini geliştirmelerini teşvik eder ve onları uygun koşullar sunarak destekleriz.

Prensipler

Kurulduğumuz günden bu yana ilk önceliğimiz, Türkiye’nin uluslararası marka değerini yükseltmek olmuştur. Bu nedenle sektörümüzün gelişimine katkı sağlayan prensipler ile yolumuzu aydınlatırız.

Hakkımızda Kalite ve Çevre Politikamız

Orya Kuyumculuk hakkımızda metnine ek olarak, ulusal ve uluslararası standartlara uyumlu, değişime açık, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini ön planda tutmanın önemini bilmektedir. Dolayısıyla çevreye duyarlı, iş sağlığı ve güvenliğine önem veren, yasa ve mevzuata uyan, çevre kirliliğinin önlenmesi konusunda hassas bir yapıya sahiptir.

İnsan sağlığına önem veren, teknolojik gelişmeleri takip eden ve uygulayan Orya Kuyumculuk, kaliteli ürünlerini zamanında ve kusursuz bir şekilde sunmaya özen göstermektedir.

Orya Hakkımızda metnini son olarak belirtmeliyiz ki, dinamik ve profesyonel kadrosu ile kalite yönetim sistemini sürekli geliştiren, çevre, iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerini mevzuata uygun olarak yürütmeyi ve periyodik olarak gözden geçirmeyi ilke edinen Orya Kuyumculuk, müşteri ve çalışanlarının memnuniyetini sağlayan bir firma olmayı benimsemiş ve amaç edinmiştir.

Orya Hakkında daha fazla bilgi almak için İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.