Taksit İle Altın Satışı

Taksit ile altın satışı fırsatı Orya Kuyumculuk mağazasında ve Online Altın Satış Sitesi www.oryakuyumculuk.com’da geçerlidir. Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın, ata lira ve benzeri sarrafiye ürün alışverişlerinde geçerli değildir.

Taksitle Altın Alabilir Miyim?

Bireysel müşterilerimiz, işlenmiş altın grubunda olan 14 ayar ürünler, 22 ayar işçilikli bilezikler gibi takı ve mücevher kuyum ürünlerini oryakuyumculuk.com’dan 8 taksit imkanı ile satın alabilir. Bireysel müşterilerin yasa gereği ziynet, külçe altın gibi külçe ve basılı haldeki altın kategorilerinde taksitle satın alma imkanı bulunmamaktadır.

Kredili ve taksitli ödemelerde ilgili bankanın uyguladığı komisyon oranları eklenebilir.

Kampanya Orya Kuyumculuk adı altında ve bünyesi dahilinde sunulan ve sunulacak olan her türlü kampanya, indirim, promosyon, hediye çekleri ve benzeri durumlar ile birlikte kullanılamaz ya da birleştirilemez.

Orya Kuyumculuk konu ve kapsamla ilgili her türlü değişiklik yapma ve yasal hakkını saklı tutar.

Kampanya detaylarına destek@oryakuyumculuk.com mail adresinden ve 0 532 488 93 78 numaralı müşteri danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulunun 24/10/2019 tarihli ve 8632 sayılı kararı ile Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 26 ncı maddesinin yedinci fıkrası uyarınca, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe halinde olmayan kuyumla ilgili harcamalarda taksitlendirme süresinin dört aydan sekiz aya çıkarılmasına karar verilmiştir.

taksit ile altın satışı
taksit ile altın satışı

Ödeme seçenekleri için banka hesap bilgileri sayfamızdan veya 0 532 488 93 78 numaralı müşteri hizmetlerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.