Taksit İle Altın Satışı

Taksitle Altın Alabilir Miyim?

Taksit ile altın satışı fırsatı Orya Kuyumculuk mağazasında ve Online Altın Satış Sitesi www.oryakuyumculuk.com’da geçerlidir. Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın, ata lira ve benzeri sarrafiye yatırım amaçlı altın ürün alışverişlerinde geçerli değildir.

Bireysel müşterilerimiz, işlenmiş altın grubunda olan 14 ayar altın ürünler, 22 ayar altın işçilikli bilezikler gibi takı ve mücevher kuyum ürünlerini oryakuyumculuk.com’dan dönem dönem değişen 3 taksit imkanı ile satın alabilir. Bireysel müşterilerin yasa gereği ziynet, külçe altın gibi külçe ve basılı haldeki altın kategorilerinde taksitle satın alma imkanı bulunmamaktadır.

Kredili ve taksitli ödemelerde ilgili bankanın uyguladığı komisyon oranları eklenebilir.

Kampanya Orya Kuyumculuk adı altında ve bünyesi dahilinde sunulan ve sunulacak olan her türlü kampanya, indirim, promosyon, hediye çekleri ve benzeri durumlar ile birlikte kullanılamaz ya da birleştirilemez.

Orya Kuyumculuk konu ve kapsamla ilgili her türlü değişiklik yapma ve yasal hakkını saklı tutar.

Kampanya detaylarına destek@oryakuyumculuk.com mail adresinden ve 0 532 488 93 78 numaralı müşteri danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Ödeme seçenekleri için banka hesap bilgileri sayfamızdan veya 0 532 488 93 78 numaralı müşteri hizmetlerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet sağlayan bankalar tarafından taksit sayısı değişimlerinden kaynaklanın bilgi farklılıklarından ORYA Kuyumculuk sorumlu değildir.