Siparişleriniz Güven Altında

Orya Kuyumculuk Online Altın Satış Web Sitesinden almış olduğunuz tüm takı modelleri Ücretsiz Gönderim ile size ulaştırılır. Ayrıca siparişiniz ücretsiz kargo olduğu gibi sigortalı olarak adresinize teslim edilmektedir.

Gönderilerimiz Türkiye genelinde olup, Yurt dışı gönderimleri için bizi 0 532 488 93 78 numaralı telefon numaramızdan arayabilir veya destek@oryakuyumculuk.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

Siparişiniz kargo firmasından size teslim edilene kadar Orya Kuyumculuk sorumluluğu ve güvencesi altındadır. Siparişiniz stoklarımızda hazır ise 3 iş günü, alyans ve stokta hazır olmayan ürünler özel sipariş olarak üretilip 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Saat 14:00’a kadar verilen siparişler, ürün merkez stoklarımızda hazır ise aynı gün içinde kargoya verilir. Stok durumunu öğrenmek bizimle telefon numaralarından veya e-Posta adresinden iletişime geçin. İstanbul içi aynı gün kurye teslimatı için, sipariş vermeden önce lütfen bizimle aşağıdaki telefon numaralarından veya e-Posta adresinden iletişime geçiniz.

Sigorta kapsam koşulu açısından kurye paketi teslim ederken, poşetin hasar alıp almadığını kontrol ediniz. Sigorta firmamızın poşetinin hasarlı olması halinde, tutanak tutturup kargoyu teslim almamanız gerekmektedir.

Hava şartları ve taşıma şirketinden kaynaklanan sorunlar ya da alıcının adreste olmaması gibi mücbir sebeplerden ortaya çıkan olumsuzluklardan ve gecikmelerden dolayı Orya sorumlu değildir.

Ürünlerin hazırlanma sürecinde öngörülemeyen nedenlerden dolayı, yaşanacak gecikmelere ilişkin bilgilendirme yapılabilmesi için; üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Siparişiniz özel ambalajıyla birlikte belirtilen adrese gönderilmek üzere “Kargo” sigortalı gönderi ile kargoya verilir. Eksiksiz ve doğru olarak verdiğiniz üyelik bilgileri kullanılarak bilgilendirilirsiniz.

Hızlı Gönderi

İkametgah, otel, fuar, hastane vb. gibi alanlarda (siparişi veren tarafından verilen) bekleyen adresteki herhangi bir temsilciye (kapıcı, konsiyerj, ön büro memuru, v.s) yapılan teslimat yapılmış olarak kabul edilir. “Kargo” ve “Orya” ayrıca başka sorumluluk kabul etmez. Ürünler teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde “Kargo” tarafından bildirilen taşıyıcı firma poşeti üzerindeki güvenlik numarasının kontrol edilip teslim alınması gerekir. 

Eğer güvenlik numarası tutmuyorsa ya da ürün paketlerinde herhangi bir hasar, yırtılma veya benzeri durum varsa kargo firmasına tutanak tutturarak gönderiyi teslim almayınız. Ürün teslim edildikten sonra kargo firmasının görevini yerine getirdiği kabul etmiş olursunuz. Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık, kayıp durumlarda “Kargo” ve “Orya” sorumlu değildir.

Gönderiyi teslim alacak olan kişinin, kargoyu teslim almadan önce kargo yetkilisi (kurye) ile birlikte açmalıdır. İçindeki “Kargo Güvenlik Poşeti” ve “Ürün Paketlerinin” hasar, kırık, kayıp veya benzeri durumlarını kontrol etmesi gerekir.

Özel Ambalajlı Gönderi

Hasar, kırık, kayıp vb. durum var ise öncelikle kargo yetkilisine (kurye) “Kargo Güvenlik Poşeti” ve “Ürün Paketlerinin” hasar, kırık, kayıp vb. durumunun bir tutanakla tespit ettirmesi gerekir. Daha sonra da gönderiyi kesinlikle teslim almaması gerekir.

Tutulması gereken tutanak konusunda herhangi bir problemle karşılaşıldığında, kargo yetkilisi (kurye) oradayken, derhal “Orya” iletişim bölümündeki telefon numaraları üzerinden bilgilendirmesi gerekir.

Yukarıda sıralanan işlemleri yerine getirmediğiniz takdirde, gönderilerimizde oluşabilecek hasar, kırık, kayıp vb. durumlarda “Kargo” ve “Orya” dan hiçbir hak ve talepte bulunamayacağınızı bilginize sunarız.

Siparişinizin size veya bekleyen adrese ulaşmadığı durumlarda; bizimle, iletişim bölümündeki adres ve telefon bilgileri üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Hızlı Gönderi Hakkında bilgi almak için tıklayın

Orya Kuyumculuk üzerinden ürün satın alınması, yukarıda ilan edilmiş hüküm ve şartların kabul edildiği anlamına gelir.