Orya Kuyumculuk müşterilerinin alışveriş keyiflerine değer katacak kampanyalar sunar.

Kampanyalar

Taksit Seçenekleri

Taksit fırsatı katılan Orya Kuyumculuk mağazasında ve www.oryakuyumculuk.com’da geçerlidir. Taksit ile altın satışı Sarrafiye ürün (gram altın, çeyrek altın vb.) alışverişlerinde geçerli değildir.

Kredili ve taksitli ödemelerde ilgili bankanın uyguladığı komisyon oranları eklenir.Kampanya Orya Kuyumculuk adı altında ve bünyesi dahilinde sunulan ve sunulacak olan her türlü kampanya, indirim, promosyon, hediye çekleri ve benzeri durumlar ile birlikte kullanılamaz ya da birleştirilemez.

Orya Kuyumculuk konu ve kapsamla ilgili her türlü değişiklik yapma ve yasal hakkını saklı tutar. Kampanya detaylarına; www.oryakuyumculuk.com web adresimizden ve 0 532 488 93 78 numaralı müşteri danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

Orya Kuyumculuk Online Altın Satış Web Sitesinden almış olduğunuz tüm takı modelleri Ücretsiz Gönderim ile size ulaştırılır. Ayrıca siparişiniz ücretsiz kargo olduğu gibi sigortalı olarak adresinize teslim edilmektedir.

Gönderilerimiz Türkiye genelinde olup, Yurt dışı gönderimleri için bizi 0 532 488 93 78 numaralı telefon numaramızdan arayabilir veya destek@oryakuyumculuk.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Saat 14:00’a kadar verilen siparişler, ürün merkez stoklarımızda hazır ise aynı gün içinde kargoya verilir. Stok durumunu öğrenmek için veya İstanbul içi aynı gün kurye teslimatı için, sipariş vermeden önce lütfen bizimle aşağıdaki telefon numaralarından veya e-Posta adresinden iletişime geçiniz.

Hızlı Gönderi

Aynı gün kargo hızlı gönderi hizmeti seçili ürünlerde saat: 14:00′ a kadar vereceğiniz siparişler herhangi bir ek ücret ödemeksizin kargoya teslim edilecektir. Gideceği adrese göre 1 veya 3 iş günü içerisinde kapınızda olacaktır.