İletişim

İletişim için doğru yerdesiniz soru, görüş ve önerileriniz için telefon, whatsapp, e-posta veya aşağıda bulunan iletişim formu ile bize ulaşabilirsiniz.

destek@oryakuyumculuk.com

  İletişim kurmadan önce dilerseniz hakkımızda sayfasını okuyabilir bizi daha yakından tanıyabilirsiniz. ORYA hakkında daha çok bilgi sahibi olmanız bizi mutlu edecektir.

  ORYA olarak hizmetlerimiz çerçevesinde tüm ilgili yasal gerekliliklerin, kanun ve yönetmeliklerin yerine getirilmesini garanti ederiz. Yeni inovasyonlar ve hedefler oluşturuyor ve bunları hayata geçirmek için durmadan kendimizi geliştiriyoruz. Bilim ve teknolojinin ekonomik ve toplumsal yarar sağlayacak şekilde yenilenmesinin değerini biliyoruz. Orya Takı Koleksiyonlarında yaratıcılığın, ustalıkla ve tecrübe ile birleştirilmesini sağlıyoruz. Tüm başarılarımızı sürdürebilir kılmaya özen gösteriyor ve sizlere layık olmaya çalışıyoruz.

  ORYA Kuyumculuk, 8 – 14 ve 22 ayar altın takı çeşitleri konusunda siz müşterilerimize en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. İş ortaklarımız ile çalışmalarımızda uygun fiyat ve kaliteli ürünlerden asla taviz vermemekteyiz. Özellikle altın konusunda kullandığımız bütün ürünlerin uluslararası kalitede siz müşterilerimize sunmaktayız.

  Bu anlayışla Türkiye deki tüketicinin de dünya standartlarında bir uygulama ile altın almasını en uygun fiyat ile sağlamaktayız . Firma olarak ilk önce güven unsurunu her zaman ilk sırada tutarak hizmet vermekteyiz.

  ORYA altındaki uzmanlığı, özgün tasarımları, güvenilirliği, satış sonrası hizmetleri ile kendiniz ve sevdikleriniz için özel ve değerli bir hediyenin adresidir.

  ORYA Kuyumculuk olarak başarıya ulaşabilmek için sektörümüzdeki gelişme ve yeniliklerin en iyi şekilde takibini yapıyoruz. Müşterilerimize en iyisini sunmaya çalışmak, ulusal ekonomiye katkı sağlamak, sağlam ve emin adımlarla büyüyerek paylaşılacak daha büyük değerler üretmeyi hedefliyoruz.

  Değerli markaların ürünlerine ORYA Kuyumculuk güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Şirketimiz güvenilir teknolojik altyapısı ile sizler için en uygun fiyat, güvenli alışveriş ve üst düzey hizmet anlayışı sunmayı misyon edinmiştir.

  Sektörde saygınlığı ile bilinen firmamız “hizmet şirketi” olma prensibiyle yola çıkıp bu alanda kendisini sürekli geliştirmiştir.

  FİRMA BİLGİLERİ

  Barbaros Hayrettinpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı Cad. No:290 Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

  WhatsApp Danışma Hattı: 0 532 488 93 78

  Telefon: 0 212 618 37 76

  ORYA KUYUMCULUK