Hızlı Gönderi

Hızlı gönderi yani aynı gün kargo hizmeti seçili ürünlerde saat: 14:00′ a kadar vereceğiniz siparişler herhangi bir ek ücret ödemeksizin kargoya teslim edilecektir. Gideceği adrese göre 1 veya 3 iş günü içerisinde kapınızda olacaktır.

ORYA Kuyumculuk Online Altın Satış Mağazasından verdiğiniz siparişler en kısa sürede kargoya teslim edilir. Süreci daha hızlandırmak için herhangi bir çaba göstermenize gerek yok. Hizmet anlayışımız gereği, satış sonrası da sizleri memnun görmek isteriz. Bu yüzden Yurtiçi Kargo ve Türkiye’nin en seçkin önde gelen kargo şirketleri ile çalışıyoruz.

Hızlı Gönderi
Hızlı Gönderi

Hızlı Gönderi Aynı Gün Kargo

Sitemizde satışa sunulan tüm ürünlerin ortalama tedarik süresi, ürün sayfalarındaki açıklamalarda belirtilir. Bu süre içinde ürününüz temin edilir edilmez adresinize gönderilmek üzere kargoya verilir.

“Hızlı Gönderi” ürünlerin gönderim süresi diğerlerinden farklıdır, çünkü bu ürünler mağazamız içerisinde belirli sayıda stok bulundurulur. Ancak ürünlerin gönderimi siparişinizi verdikten sonraki işleyişle de doğrudan bağlantılıdır. Kredi kartıyla ödemeyi seçtiyseniz, siparişinizin gönderim süresi kredi kartınızın güvenlik kontrol süresine göre değişebilir.

Aynı şekilde, havale ödemeli siparişlerde de havale ödemenizin hesaplarımıza ulaşması ve siparişin onaylanması beklenir. Sonrasında ürünün stok ataması yapılarak faturalandırma işlemi gerçekleştirilir.

Ardından ürününüz adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilir. “Hızlı Gönderi”, kargonun teslimat süresini değiştirmez. Hızlı gönderilen ürünler için ortalama tedarik süresi yoktur; siparişin onaylanmasından sonra hemen kargoya teslim edilen ürünler bu kategoride yer alır.

Kargo teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat hızına göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca ORYA Kuyumculuk Online Altın Satışı Web Sitesinden aldığınız tüm ürünler Ücretsiz Gönderim (Ücretsiz Kargo) ile gönderilir. Böylece size sadece alışverişinizin keyfini çıkarmak kalır.

Kargo gönderimleri pazartesi-cuma günleri arasında yapılmaktadır. Saat 14.00’e kadar verilen ve ödemesi tarafımıza ulaşan siparişler genellikle aynı gün,15.00’den sonra verilenler ise takip eden gün veya günlerde hazırlanıp kargoya verilecektir. Cuma günü kargoya verilen ürünlerin teslimatı kargo firmasının cumartesi günleri yarım gün hizmet vermesi nedeniyle çoğu kez haftanın ilk iş günü pazartesi günleri yapılmaktadır.

Havale/EFT seçeneği ile yaptığınız ödemelerin dekontunu destek@oryakuyumculuk.com e posta adresine göndermenizi öneririz. Böylece siparişinizin işleme konma sürecini hızlandırma şansımız olacaktır.