Sevgililer Günü İndirimi

Sevgililer Günü İndirimi ile aşkınıza yakışacak ve sembolü olacak en özel ve romantik sevgililer günü hediyesi seçenekleri Orya Kuyumculuk da bulabilirsiniz. Sevgilinizle aranızdaki bağı simgeleyecek olan tektaş  yüzükler, sade moda bileklik modelleri sevgilinizin özel hissetmesini sağlayacak.

Sevgililer Günü İndirimi

Aşkın en duru halini yansıtan Sevgiler Gününü, her sene özel şekilde kutlamaya hazırlanıyoruz. Eşiniz ya da sevgilinizle kutlayacağınız bu romantik günde siz de sevdiklerinize özel sürprizler hazırlayarak onları mutlu edin. Sevgililer gününü belki de en anlamlı kılan özelliklerden biri de elbette ki hediye seçiminiz olacak.

Sevgililer Günü İndirim Kampanyası, 14.02.2020 ile 15.02.2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır. Sevgililer gününe özel seçili tüm ürünler %40’a varan indirimler sunulmaktadır. Ürün adetleri mağaza stok durumuna göre farklılık gösterebilir. Kredili ve taksitli ödemelerde ilgili bankanın uyguladığı komisyon oranları eklenebilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Kampanya Orya Kuyumculuk adı altında ve bünyesi dahilinde sunulan ve sunulacak olan her türlü kampanya, indirim, promosyon, hediye çekleri ve benzeri durumlar ile birlikte kullanılamaz ya da birleştirilemez.

Sevgiler gününde aşkı en güzel anlatan ve uzun yıllar boyunca kalıcı olabilecek hediye alternatifleri arasında ilk sırayı altın modelleri alır. Hem değerli hem de kalıcı olabilecek aksesuarlar ile bir ömür boyunca da saklayacağı özel parçalarla onlara sevginizi en güzel şekilde gösterebilirsiniz.

Bu sevgililer gününde en romantik hediyeler ise her zevke ve yaşa uygun Orya zengin takı koleksiyonlarında ürünlerinde sizleri bekliyor. Bu sevgililer gününde de en anlamlı ve en unutulmaz hediyeler Orya Kuyumculuk da sizlere sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Orya’nın birbirinden şık kolye, bileklik, yüzük veya küpe modelleri ile aşkınızın bir ömür boyu kalıcı hale getirin. Sevgilinizin asla çıkarmak istemeyeceği bu en anlamlı aksesuarlar için tek yapmanız gereken Orya’nın Sevgililer Gününe özel hediyelik ürünler arasından seçenekleri inceleyebilirsiniz.

sevgililer günü indirimi
sevgililer günü indirimi

Sevgililer Günü Ne Zaman?

Her sene 14 Şubat günü kutlanan Sevgililer Günü, 2020 yılında cuma gününe rastlıyor. Tüm dünyada aynı gün kutlanan Sevgililer Günü‘nün bir başka ismi de Aziz Valentine Günü. Birbirlerine sevgi ile bağlı olan çiftler her sene bu günü hediyeler ve özel programlar ile kutluyorlar.

Orya Kuyumculuk konu ve kapsamla ilgili her türlü değişiklik yapma ve yasal hakkını saklı tutar.

Sürprizlerle dolu diğer tüm Orya İndirim Kampanyaları için Kampanyalar sayfasını göz atabilirsiniz.