İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları departmanına genel başvuru formu güncel ilanlar içerisinde yetkinliklerine uygun bir pozisyon bulamayanlar için düzenlenmiştir. Yapılan başvurular veritabanımıza kaydedilerek uygun bir pozisyon ile eşleşmesi durumunda sizinle irtibata geçilecektir. Öz geçmişinizin daha hızlı ve doğru değerlendirilebilmesi için ilgilendiğiniz pozisyonu belirtmenizi rica ederiz.

insan kaynakları

  Değişimin her gün daha da hızla ivme aldığı bir dönem yaşıyoruz. İnsanı merkezine alan bu hızlı değişim günlük hayatımızın her anında hissediyor. Aynı şekilde iş dünyası da çok kısa zaman diliminde köklü dönüşümlerden geçiyor. İş dünyası değiştikçe şirketler teknolojiye yatırım yapmaya ve teknolojiyi odağına almaya devam ediyor.

  ORYA Kuyumculuk yüksek kalite normlarını benimseyerek uluslararası müşterilerinin gereksinimlerine uygun tasarım ve çözümler üreten iş ortakları ile çalışmaktadır.

  Gayemiz hedeflerimizin tamamını uluslararası standartlara uygun olarak başarı ile tamamlamak, tüm müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Hedeflerimize ulaşmada bizleri başarıya taşıyan ana güçlerden biri olan çalışanlarımıza bu bağlamda sonsuz minnetlerimizi sunuyoruz.

  Görev aldığımız her süreçte müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin her aşamasında memnuniyeti ön planda tutarak markamızı geliştirmek İnsan Kaynakları yaklaşımımızın özünü oluşturuyor.

  En gelişmiş teknolojiyi kullanabilen, eğitilmiş, dinamik, takım çalışması ruhuna sahip, yaratıcı güçlerini değerlendiren, inisiyatif sahibi ekibimiz ile çalışmaktan gurur duyuyoruz.

  İnsan Kaynakları Politikamız

  Ekip gücünün en önemli yapı olduğunu düşünüyoruz, ilişkilerimizi sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine inşa ediyoruz. ORYA Kuyumculuk ailesine başarıyı ilke edinmiş çalışma arkadaşları ile uzun yıllar birlikte olmayı ilke olarak benimsiyoruz.

  Çalışanlarımız arasında ırk, cinsiyet ve inanç farkı gibi ayrım ve değerlendirme yapmayarak, herkese kendini geliştirme ve yükselme fırsatı tanıyoruz.

  İnsan Kaynakları web mecraların da, gazetelere verilen ilanlar dışında, kişisel başvuru yolu ile yılın her döneminde başvuruya açıktır. Tüm başvuruları dikkatle inceliyor ve başvuru anında açık bir kadro olmasa da adaylar rutin olarak yapılan mülakatlara davet ediyoruz.

  İnsan Kaynakları Departmanımızın İngilizce sayfasına Human Resources ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki telefon, WhatsApp numaralarımızdan veya destek@oryakuyumculuk.com mail adresimizden iletişim kurabilirsiniz.

  İletişim Firma Bilgileri

  Barbaros Hayrettinpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı No:290 Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

  WhatsApp Danışma Hattı: 0 532 488 93 78

  Telefon: 0 212 618 37 76

  ORYA KUYUMCULUK