fbpx
Sonbahar ve kış trendleri

Sonbahar ve Kış Trendleri

Sonbahar ve kış trendleri birkaç haftada bir söz konusu olduğunda yeni modalar ortaya çıkıyor. O zaman hangi ünlüye göre belirlenen trendler ve öyleyse neden çoğumuz bu eğilimleri takip ediyoruz? Neden başka biri gibi olmaya çalışıp kendi tarzımızı yaratmayalım? Bu yıl evde sıkışıp kalmamıza rağmen, 2020 moda trendleri her zamanki gibi popüler görünüyor.

Sonbahar ve Kış Trendleri için 2020’nin en önemli moda ikonlarından bazıları…

Bez Çantalar

Bu yıl gördüğümüz trendlerden biri de el çantası. Pratik, ferah, taşıması rahat ve şık. Ayrıca tüm durumlar için aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Belki de modaya uygun zincir detaylarına sahip bir tane. Ya da biraz daha basit bir şey, belki bir bambu saplı.

Bugünlerde pek çok farklı web sitesinde güzel İtalyan bez çantalar satın alabilirsiniz. Evinizi terk etmek zorunda bile değilsiniz (şu anda pek çoğumuz yapamıyoruz ama harika).

Sonbahar ve kış trendleri bez çantalar
Sonbahar ve Kış Trendleri Bez Çantalar

Aktif Giyim

Nike , çarpıcı koleksiyonlarıyla dünyayı ele geçirdiğinden beri, spor kıyafetleri her zamankinden daha popüler hale geldi. Hızlı büyümeleri ve popülerlikleri, pazarı kırmaya çalışan birçok yeni fitness markasını da beraberinde getirdi. Sadece birkaç yıl önce güzel bir spor kıyafeti alamamaktan. Artık istediğimiz hemen hemen her şeyi, istediğimiz renk ve tasarımda elde edebiliriz.

Güzel taytlardan, spor sütyenlerden, kırpılmış yeleklerden ve kapşonlulardan. Spor giyim kelimesi son derece popüler hale geldi. Bugünlerde ya spor giyim ya da rahat giyim giyiyorum. Evden çalışıyorum, bu yüzden diğerlerinden biri!

Aktif giyim
Aktif Giyim

Loungewear

Yine spor giyimdeki artışla birlikte konfeksiyondaki yükselişi de beraberinde getirdi. Artık Loungewear giymek sorun değil. Oysa birkaç yıl önce durum böyle değildi. 10 yıl önce, kıyafetimle dışarı çıkmayı çok isterdim, ancak bu gerçekten hoş karşılanmadı. Hatta bazı mağazalar, mağazalarında insanların bu tür kıyafetleri giymesini yasaklamaya başladı. Oysa şimdi, olabildiğince rahat olmak tüm öfke ve artık moda olarak görülüyor! Tarzımın sonunda moda olarak görülmesine sevindim!

Kim Kardashian gibi ünlüler bile kendi giyim koleksiyonunu başlattı. Tamam, bu yüzden çok pahalı, ama giderek daha fazla insan bunu yapıyor. Kimin en yumuşak, en çarpıcı ve gösterişli rahat giyim parçalarını yaratabileceğini görmek için bir yarış. Kırpılmış kapüşonlardan, büyük boy hırkalardan ve geniş paçalı, figürü sarılan pantolon.

Geniş Paça Pantolon

Modaya uygun bir tarz için, muhtemelen dolabınızda bulunan iki öğeyi nasıl giyeceğinizi değiştirebilirsiniz: geniş paçalı pantolonlar ve botlar. Klasik olmayan iki parçaya korkak ve benzersiz bir dönüş katar ve benzersiz tarzınıza uyan renkleri ve ayrıntıları seçerek görünümünüze daha fazla kişilik katabilirsiniz.

Geniş paça pantolon
Geniş Paça Pantolon

Slouch Çizmeler

Krem rengi sarkık botlar bu yıl, koyu renkli kışınızın açık renkle göz alıcı görünmesini veya nötr kıyafetlerinizi güzelce tamamlamanızı sağlar. Bu tarz ve renkli önyükleme yılın bu döneminde beklenmedik ama aynı derecede şık.

Slouch Çizmeler
Slouch Çizmeler

Bunlar 2021 için harika trendler. Birçoğu, tekrar tekrar giyebileceğiniz ve kendinizi durdurmakta zorlanacaksınız.