fbpx
trend kolye modelleri

Trend Kolye Modelleri

Trend kolye modelleri arasında hangi tarzlar yer alıyor, yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. Bu yıl moda trendleri popüler olmaya devam ediyor. Kıyafetinizi canlandırmak istiyorsanız, hiçbir şey doğru mücevherlerden daha iyi bir seçim olamaz.

Bu blazer, süveter veya elbise, doğru türden kalın kolye ya da gösterişli küpelerle tamamdan harika bir duruma dönüşecek. Size giysilerinize yeni bir yaşam süresi vermek için başka ne tür kolyeler giyebileceğinizi göstermek için buradayız.

Bu yazıda, 2020 yılındaki şık altın kolyelerden bazılarına yakından bakıyoruz ve bunlarla nasıl aksesuar yapabileceğinize dair kısa bir fikir veriyoruz.

Trend Kolye Modelleri

Trend kolye modelleri arasında pek çok kolye stili var ama harf kolyeler zamansızlıkları sayesinde bu listenin başında yer alıyor.

Bu kolyeler de oldukça anlamlıdır ve anlamlı mücevherlerle asla bir şeyler yanlış gidemeyeceğinizi zaten biliyorsunuz.

Harfli kolyeler güzel bir görünüm verir ve yıl boyunca takılabilirler.

Kişiselleştirilmiş mücevherlerden hoşlanıyorsanız, harf kolyeler her sezon size sade ve tazelenmiş bir görünüm verecektir.

İsimli Kolyeler

İsimli kolyeler yeniden modanın en popüler öğesi haline geldi ve şu anda tam anlamıyla trend kolye modelleri arasında. Pek çok ünlünün kendi tarzlarına uygun kişiselleştirilmiş isim kolye uçları bulmasıyla birlikte, bu ünlü trend belirleyici fenomenler, isimli kolyelerini 2021 yılı için moda aksesuarlarına dönüştürdü.

Bu nedenle, isimli kolyeler ilk kez 1980’lerde trend olurken günümüzde halen ilgi odağı olmayı başarıyor.

Başlangıçta, isimli kolyeler lüks bir eşya olarak görülüyordu ve güzel mücevherler olarak takdir ediliyordu. Ancak 2020’de Hollywood yıldızları genellikle isim kolyeleriyle görülüyor. Bu kolyeler o zamandan beri imzalı bir moda görünümüne ve 2020 de de özel bir takı stiline dönüştürülmüş oldu.

isimli kolyeler
İsimli kolyeler

Statement Kolyeler

Statement kolyeler günlük takı görünümünüz olmayabilir, ancak doğru kıyafetle eşleştirildiğinde, dikkatleri üzerinize çekeceğinizden emin olabilirsiniz. Kalın, gösterişli kolyeler, resmi ofis kıyafetleriniz de dahil olmak üzere her türlü kıyafeti canlandıracaktır. Daha uzun yıllar boyunca, gösterişli statement kolyelerin modası geçmesini beklemiyoruz.

Statement kolyelerinizi nasıl takacağınızdan emin değilseniz, düğmeli bir bluzla V yakalı, basic / casual tişörtünüzün üzerinde kullanabilirsiniz. Görsel denge oluşturmak için daha ince kolyelerle statement kolyenizi kombinlemek farklı bir tercih olabilir.

Dikkatli olmanız gereken tek şey, aşırıya kaçmaktır. Yani, orantılı tutmanızı tavsiye ederiz.

Statement kolyeler
Statement kolyeler

Kristal Taşlı Kolyeler

Kristal taşlı kolyeler bu yılda en büyülü stile sahip takı modellerinden biri olduğu söyleniyor. Lady Gaga’dan Balenciaga’ya kadar pek çok moda devlerinin podyumlarında kristal taşlı kolyelerin varlığına şahit olduk.

Kristal kolyeler elbiselerle çok etkilidir ve akılda tutulması gereken en önemli şeylerden biri gece kıyafetlerinde sizi ön plana taşıyacak pırıltılara sahip olmasıdır.

Kristal kolyelerin oldukça şık olduğunu, rengarenk kristallerin sayısız gardırop stiliyle uyumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Chunky Kolyeler

Hiç şüphe yok ki, kalın kolyeler 2020 şu son günlerinde de şık olmaya devam ediyor. Chunky kolyeler 2021’de de modanın büyük bir parçası olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Zincir Altın Kolyeler

2020’nin en moda mücevher parçalarına bakıldığında, zincir altın kolyelerin sıklıkla kullanıldığını söylemeliyiz. Bunun nedeni, altın takıların modası hiç bitmeyecek olmasından kaynaklandığına inanıyoruz. İnciler, kristaller ve doğal taşlar popüler hale geldikçe, altın zamansız bir kolye seçeneği olmaya devam ediyor ve onu kolayca yukarı veya aşağı giydirebilirsiniz.

Ya sizin için favori kolye modelleri neler? Düşüncelerinizi merak ediyoruz.